“ Saule! Jūra! Ventspils! ”

[et_pb_section admin_label=”section” transparent_background=”on” background_color=”#ffffff” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” custom_padding=”10px|||”][et_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”on” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” padding_mobile=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” column_padding_mobile=”on” custom_padding=”0px|||”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_margin=”0px|||” custom_padding=”0px|||”]

“Saule! Jūra! Ventspils!” Jā, tieši tāda mundra devīze tika atkārtota ik pa mirklim, skangaliešiem priecājoties par vasaras nometnē piedzīvotajiem brīžiem. Ja mājās, kā ziņoja palicēji, lija ilgi un pamatīgi, tad mūs saulīte modināja visus septiņus rītus.
Garlaicībai laika neatlika. Vadītāja Normunda un Viestura dienas plānojums bija notikumiem bagāts. Ekskursija pa Ventspili, akvaparks, Lemberga hūte, sporta spēles, lokators, brauciens ar kuģīti, ekskursija uz Kolku, Bērnu pilsētiņa, izcila saimniecīte – tie ir tikai daži atslēgas vārdi īstam priekam. Un, protams, saldējums, kāpas, smilšu pilis, saulriets, garas pastaigas un, protams, jūra, silta un vilinoša. Arī vējš bija sarūpējis īpašu dāvanu – pamatīgus vilnīšus, sajūsmas spiedzieni tajos triecās ar tādu pašu spēku kā viļņi pret liedaga akmeņiem.
Lai kaut mazliet izstāstītu dienā piedzīvoto, katru vakaru tapa ikviena nometnes dalībnieka svarīgāko pārdzīvojuma atainojums zīmējumos Dienas Avīzē. Tās tapa ļoti krāsainas.
Visu uzzīmēt nebija iespējams. Kā lai Zane un Māra uzzīmē šausminošo kliedzienu, ar katapultu triecoties pret debesīm vai veļoties lielajā atrakcijas ritenī Lemberga Hūtē. Bet lepnums par izdarīto – neaprakstāms. Nevar Raimonds uzzīmēt arī Bērnu pilsētiņā gūto pieredzi , apsteidzot citus bērnus rāpšanās sacensībās. Tas bija varens panākums. Ilonas, Sanitas, Renātes, Aivara, Ritas, Edmunda un Viļņa šļūkšanas prasme pa lielajām trubām akvaparkā nemaz neatpalika no labāko bobslejistu nobraucieniem Olimpiskajās spēlēs. Nometnes īstenākajās sporta spēlēs īstas medaļas saņēma Aivars, Sandra, Edmunds, Ilona un Baiba. Pasaules izzinātājs Aivars panāca savu – sagaidījām gidu ekskursijai pa iespaidīgajiem tuneļiem Ventspils lokatora teritorijā. Vai zināt kādus dārgumus slēpj jūrmalas kāpas? Mārtiņš , Ivars un Sandis zina – akmentiņi un akmeņi , sakārņi visdažādākajās formās, kaiju un citu putnu spalvas, virves un striķi, un…. roņa skelets!!!!!!
Un kā krūzītes apglezno Līga! OOO! Katrs nometnes dalībnieks, arī audzinātājas Inese un Dace ,noteikti varēs ik pa laikam paskatīties uz paša apgleznoto krūzīti un ar prieku atcerēties: “ Tas bija vareni! Jūra! Saule! Ventspils! 2016!”

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Gallery” gallery_ids=”210,211,212,213,214,215,216,217,218,219,267,268,269,270,271,272,273,274,275,276,281,282,283,284,285,286,287,288,289,290″ fullwidth=”off” posts_number=”10″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” background_layout=”light” auto=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_all_caps=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

[/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]