• Nometnes
  • Korporatīvs
  • Semināri
  • Kāzas
Nometnes


Nometnes

Nometne ir lieliska vieta, kur bērni var iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un radīt neaizmirstamas atmiņas. Muižas apkārtnē ir pieejamas āra aktivitātes bērniem, kā rotaļu laukums un šūpoles, futbola un volejbola laukumi. Rotaļu laukums ir izveidots tā, lai nodrošinātu izklaides visu vecumu bērniem. Papildus rotaļu laukumam un āra aktivitātēm nometne piedāvā arī dažādas izglītojošas un radošas aktivitātes, kā arī mākslas un amatniecības telpas. Šīs aktivitātes ir paredzētas, lai rosinātu bērnu iztēli un zinātkāri, vienlaikus mācot viņiem par apkārtējo pasauli.

Korporatīvs


Korporatīvi

Muižā ir populāri arī korporatīvie pasākumi, piemēram, dažāda veida un komandas saliedēšanas pasākumi. Lielā konferenču zāle un modernās tehnoloģijas nodrošina ideālu vidi biznesa sanāksmēm un prezentācijām, savukārt blakus esošās naktsmītnes nodrošina arī ērtības un patīkamu uzturēšanos apmeklētājiem.

Semināri


Semināri

Konferenču zālēs var organizēt biznesa tikšanās, konferences un citus pasākumus. Zāles ir plašas un ērti iekārtotas. Telpas ir aprīkotas ar vismodernāko audiovizuālo aprīkojumu, tostarp lielu ekrānu, projektoru, mikrofonu un skaņas sistēmu.

Abās zālēs ir arī ātrgaitas internets, kas ļauj nodrošināt vajadzīgās komunikācijas. Konferenču telpā var uzņemt līdz 100 cilvēkiem (lielā) un līdz 40 cilvēkiem (mazā) un tās var konfigurēt atbilstoši dažādiem sēdvietu izkārtojumiem.

Kāzas


Kāzas

Kāzas muižā bieži tiek rīkotas lielajā balles zālē vai dārzā, nodrošinot gleznainu fonu ceremonijai un pieņemšanai. Muižas darbinieki piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot ēdināšanu, pasākumu plānošanu un iekārtošanu. Dārznieka māja ir ideāli piemērota jaunlaulātā pāra izguldīšanai atsevišķi no viesiem.


KONTAKTI

T: +371 25 300 030

E: [email protected]

Adrese: Skangaļu muiža - 1,

Liepas pagasts, Cēsu novads,

LV-4128

Google karte

REKVIZĪTI

SIA Skangaļu muiža

Reģ. nr. 40203067093

PVN mak. kods: LV40203067093 Juridiskā adrese: Skangaļu muiža 1, Liepas pag., Cēsu nov., Latvija LV-4128

Banka: Citadele banka

SWIFT kods: PARXLV22 Konts: LV30PARX0020239950001

DARBA LAIKS

Administrācija: I - V 9:00 - 18:00


SEKO MUMS


© 2023 Skangaļu muiža

Privātuma politika